14 lipca 2024
Meble industrialne

Meble industrialne

Głównym zadaniem aranżacji pomieszczenia w stylu industrialnym jest pokazanie wszystkiego, co ukryte. Ściany pozostają niedokończone, przewody i rury odsłonięte, rdza jest prezentowana jako wystrój, a stare rzeczy są odtwarzane w nowym kontekście. Co najważniejsze, styl industrialny we wnętrzu realizowany jest z wolnymi, otwartymi przestrzeniami typu przemysłowego. Ale nawet w zwykłym mieszkaniu czy prywatnym domu można nadać projektowi taki surowy charakter. Meble industrialne są zwięzłe i proste. Formy są przejrzyste, z metalowymi ramami, drewnianymi elementami, skromnymi wykończeniami. Odpowiednie są sofy i fotele z tapicerką z gładkiej tkaniny w neutralnych odcieniach. Jeśli wnętrze jest eklektyczne, to meble zarówno o nowoczesnym, jak i klasycznym designie takie jak: biurka, komody, stoły, witryny dobrze wpasują się w otoczenie o szorstkich fakturach.

Oferta firmy produkującej meble industrialne

Często część wyposażenia industrialnego pełni rolę podstawy. Możesz też wymyślić nowy cel dla znanych rzeczy: zamień drewniane pudełka w stołki lub stół, zrób starą metalową szafkę z sekcjami regałów, zacznij używać drabiny jako półek. Stół w stylu industrialnym może nawiązywać wzornictwem przemysłowym do ówczesnego stołu warsztatowego. Poszukując ciekawych rozwiązań do aranżacji mieszkania warto zamówić wyposażenie z firmy produkującej meble industrialne. Uda się wprowadzić do swojego surowego wnętrza komody czy stoły dokładnie dopasowane stylem, rozmiarem, materiałem i designem. Meble industrialne bywają duże (ogromna sofa, długa komoda, efektowny stół), bo duże obiekty równoważą otwartą przestrzeń. Jeśli chodzi o meble, najciekawiej wygląda nowoczesna sofa będzie tu harmonijnie współistnieć z fotelem vintage. Najważniejsze, że oba nawiązują do stylu manufaktury.

Komody od producenta mebli industrialnych

Komody należą do mebli industrialnych bardzo pojemnych, można przechowywać w nich ubrania, różne akcesoria. Mają także wydźwięk dekoracyjny i praktyczny, wystarczy na komodzie postawić telewizor i sprzęt RTV. Z jakiego materiału produkowane są komody industrialne? Jest to drewno lite i płyty MDV z metalowymi okuciami, czasami ze szkłem.    

Czy każdy może zaaranżować wnętrze meblami industrialnymi? Nie każdy, osoby ceniące sobie bogatą paletę kolorystyczną, stylowe wykończenia nie zdecydują się na zakup takich mebli. Ale ludzie ciekawi świata, powrotu do dawnych lat, lubią indywidualny charakter komód czy stołów. Trzeba przyznać, że komody industrialne wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem. W takich meblach pięknie będzie prezentować się zastawa stołowa, ubrania czy też pamiątki rodzinne. Minimalistyczny design i wysokiej jakości materiały pozwalają producentowi mebli industrialnych wprowadzić na rynek nietuzinkowe komody, biurka, witryny.

Cechy wyróżniające meble industrialne – komody

Meble industrialnePrzeglądając katalog producenta mebli industrialnych, szybko można zauważyć wyjątkową jakość komód, które wyposażone są w szczelne szuflady oraz pakowne szafki, które pomieszczą wiele przydatnych rzeczy.  Komody industrialne oferowane są w różnych rozmiarach, kolorach, wykończeniach, dlatego nie ma problemu ze zharmonizowaniem ich z innymi elementami wyposażenia pomieszczenia. Jakie są najbardziej rozpoznawalne komody industrialne? To komody metalowe idealnie wpasowujące się w stylistykę przemysłową. Często są na podwyższonych nóżkach z półkami i ażurowymi drzwiczkami a wszystko w kolorze czarnym. To idealny mebel do postawienia w sypialni czy na przedpokoju, będzie zarówno praktyczny i reprezentacyjny. Innym przykładem mebli industrialnych jest komoda drewniana wyprodukowana z dodatkiem szkła i posiadająca oryginalne uchwyty metalowe. Drewno ma piękne usłojenie, cienie i linie a metal podkreśla surowość stylu przemysłowego. Czy takie komody odnajdą się w innej stylistyce. Na pewno tak, będą ciekawie prezentować się w aranżacji glamour i skandynawskiej.

Jakie komody reprezentują meble industrialne prosto od producenta?

Producent mebli industrialnych posiada w swojej ofercie komody, które różnią się barwą, materiałem i detalami, rozmiarem i kształtem. Można wybrać komodę w formie kwadratu i prostokąta z ułożeniem poziomym lub pionowym. Pięknie wyglądają słupki z trzema szufladami i wnęką wyprodukowane z płyty laminowanej w niezwykle ciekawym dekorze. Wnękę można wykorzystać do umieszczenia drobiazgów, w szufladach przechowywać podręczne rzeczy a na wierzchu komody można postawić ładną dekorację, zdjęcie w ramce czy kwiaty.meble loftowe

Jak widać komoda industrialna metalowa oraz drewniana dostępna jest w różnych konfiguracjach i spełnia oczekiwania użytkowników. Połączenie takich materiałów jak drewno i metal, zawsze cieszy się uznaniem miłośników prostych, ale trwałych rozwiązań. Jako producent mebli zawsze do każdego projektu podchodzimy odpowiedzialnie, dając swoją kreatywność i zdobyte doświadczenie.  

Dlaczego meble industrialne prosto od producenta?

Trzeba przyznać, że meble industrialne nawiązują designem do mebli nowojorskich z lat 70-tych.To stale modne wzory które będą wykorzystywany przez wiele lat. To komody ponadczasowe, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i odporne na wilgoć, jeżeli wykonane są z płyty laminowanej. Wielu klientów, którzy kupili u nas meble industrialne wraca po kolejne do aranżacji następnych pomieszczeń, ponieważ sprawdzają się one nie tylko w sypialni, ale również w salonie i gabinecie. Dlatego jeśli poszukujesz komody w stylistyce industrialnej, wybierz modele prosto od producenta, który przez cały cykl produkcyjny dba o jakość. Działamy elastycznie i chętnie służymy radą podczas wyboru najlepszego rozwiązania. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie mebli które spełniają Twoje wymagania, skontaktuj się z nami a na pewno uzyskasz wyposażenie pomieszczeń dopasowane do designu przemysłowego.