23 kwietnia 2024
Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – w ostatnich latach polski rynek pracy odnotowuje rekordowo niską stopę bezrobocia, co jest dobrą wiadomością dla gospodarki, ale pracodawcom coraz trudniej jest znaleźć odpowiedniego pracownika. Z myślą o zaspokojeniu potrzeb kadrowych nasza agencja pracy przeprowadza rekrutację pracowników z Ukrainy, co pozwala znaleźć pracowników i specjalistów dla niemal każdej branży.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Agencja pracy gwarantuje wszechstronne wsparcie w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Poszukujemy specjalistów z różnych branż o wymaganych kwalifikacjach i pożądanym doświadczeniu zawodowym. Poszukujemy pracowników, którzy będą najlepiej odpowiadać profilowi i filozofii konkretnej firmy. Dzięki głębokiej znajomości ukraińskiego rynku pracy wiemy, jak znaleźć najlepszych specjalistów. Przeprowadzamy kompleksową selekcję personelu, począwszy od poszukiwania potencjalnych pracowników, a skończywszy na formowaniu kadry i podpisaniu niezbędnych dokumentów. Jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy tego procesu. Gwarantujemy, że polecani przez nas pracownicy ukraińscy to pracowici, przedsiębiorczy, uczciwi i zmotywowani ludzie, których umiejętności przydadzą się każdemu przedsiębiorstwu.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

 • Dbasz o rzetelność swoich pracowników.
 • Szukasz pomocy w znalezieniu i rekrutacji pracowników z Ukrainy.
 • Szukasz profesjonalistów, którzy przejmą cały proces rekrutacji.
 • Liczysz na oszczędności, utrzymując wysoko wykwalifikowaną kadrę.
 • Szukasz pracowników, którzy będą najlepiej pasować do Twojej firmy.
 • Szukasz pomocy w świadczeniu usług prawnych i księgowych dla osób zatrudnionych w Twojej firmie.
 • Szukasz sposobu na optymalizację płac.

Rozwiązujemy wszelkie problemy kadrowe i zapewniamy wynajem personelu. Przyciągniemy najlepszych specjalistów ze wschodu, ponieważ zajmujemy się leasingiem pracowników oraz rekrutacją bezpośrednią, płacami, księgowością, administracją i podatkami. Dzięki temu tymczasowo lub na stałe otrzymasz pracowników z wymaganymi kwalifikacjami. Ponieważ zajmujemy się wszelkimi kwestiami związanymi z poszukiwaniem, zatrudnianiem i dokumentacją zyskujesz elastyczność w doborze personelu i będziesz mógł zrzucić na nas ciężar administracyjny i finansowy.

Zobacz koniecznie:

Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości prawa możemy dostarczyć pracowników do dowolnego regionu Polski. Oferujemy legalne zatrudnienie, zapewniając umowę polską z pełnym pakietem socjalnym. Pomagamy naszym pracownikom zorganizować podróż i zakwaterowanie, a także zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie podczas pracy w Polsce. Dostosowujemy się do zapotrzebowania naszych klientów, rekrutujemy sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Dzięki naszym pracownikom każdy projekt kończy się sukcesem.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – najbardziej poszukiwane stanowiska pracy

   • Przemysł – spawacz, magazynier, elektryk, mechanik. Pracownicy z naszej agencji posiadają wiedzę i umiejętności, aby znaleźć najlepszych ludzi do każdej pracy. Oferujemy rynkowe warunki pracy.
   • Produkcja – dobieramy wykwalifikowanych pracowników z sektora produkcyjnego, pomagając naszym klientom w rozwoju.
   • Turystyka – zapewniamy usługi rekrutacji pracowników z Ukrainy oraz leasingu pracowniczego na różne stanowisko w tej ogromnej branży. Posiadamy duże doświadczenie w tym zagadnieniu i udaje się nam zatrudnić najlepszych pracowników. Z powodzeniem dobieramy kompetentny i aktywny personel.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy – wsparcie na każdym etapie zatrudnienia

Rekrutacja pracowników z Ukrainy
Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Jeżeli etapy rekrutacji pracowników z Ukrainy zakończą się sukcesem zapraszamy do podpisania umowy. Nasz pracownik po raz kolejny opowie o zasadach zatrudniania, poprosi o wypełnienie ankiety i wyśle na badanie lekarskie. Aby podpisać umowę musisz mieć przy sobie: dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz dokument potwierdzający ubezpieczenie w ciągu ostatnich 30 dni. Nasza agencja pracy pomaga wszystkim, którzy chcą znaleźć pracę, a także firmom, które potrzebują rekrutacji do realizacji swoich planów.

Jeśli Ukrainiec poszukuje pracy w Polsce, która umożliwi zdobycie nowego doświadczenia, powinien zgłosić się do nas. Mamy świadomość, tego, że podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe, ale nasz kraj i polscy pracodawcy mają wiele do zaoferowania obcokrajowcom. Rekrutujemy pracowników z Ukrainy i stale poszukujemy chętnych do pracy na określone stanowiska pracy, ponadto obsługujemy zatrudnionych w czasie trwania zatrudnienia. Jesteśmy odpowiedzialni za legalizację a także wszelkie kwestie formalno-prawne. Z pomocy naszej agencji pracy mogą skorzystać wszyscy, którym zależy na legalnej i całkowicie bezpiecznej pracy w Polsce.

Rozwój zawodowy dla pracowników z Ukrainy 

Wiele polskich firm chce zatrudniać Ukraińców. Stwarza to nowe możliwości na rynku pracy. Jest szansa na zwiększenie aktywności zawodowej kobiet i pojawienie się nowych stanowisk. Przed wybuchem wojny na Ukrainie eksperci twierdzili, że polski rynek pracy może zatrudniać prawie 700 tysięcy osób, a do końca roku liczba nowych wakatów może sięgnąć miliona. Jednym z głównych powodów tego stanu rzeczy jest niedobór siły roboczej w wielu branżach spowodowany ożywieniem gospodarczym po pandemii.

W Polsce znajdzie się zatrudnienie dla każdej osoby chętniej do wykonywania pracy. Jej charakter jest zależny od posiadanego wykształcenia, doświadczenia zawodowego i zdobytych kwalifikacji. Prowadzimy rekrutację pracowników z Ukrainy dla różnych branż: motoryzacyjnej, gastronomicznej, przemysłowej, budowlanej, elektrycznej, logistycznej. W naszym kraju rekrutujemy pracowników z Ukrainy na takie stanowiska jak: specjalista ds. obsługa klienta, tokarz, magazynier, operator maszyn itd. Pracujemy legalnie, dzięki czemu każdy obcokrajowiec korzysta tylko z bezpiecznych usług.